Купуваме биткойни срещу левове с надценка от 0,5% над борсовата цена!

Започната от Биткойн.БГ, Юни 18, 2018, 05:35:58 PM

« назад - напред »

Биткойн.БГ

От днес 18.06.2018г. до второ разпореждане, което ще бъде обявено в тази тема, започваме да прилагаме курс купува биткойн/лев над официалната борсова цена. За ориентир може да ви служи цената посочена на основната страница www.bitcoin.bg под етикет "текущ биткойн курс".

Първопричината за възникване у нас на пазар с цени различни от тези на световните биткойн борси е неспособността на държавните органи и ведомства да повлияят на банковия олигопол в България. Както знаем от недалечното минало всеки опит да се ограничи действието на пазарните сили води до възникване на успореден пазар на официалния с цени различни и по правило доста по-високи от официалните. Предупредихме, какво ще се случи в отвореното писмо на Българската Биткойн Асоциация още в края на миналата година. Черният пазар на биткойни с цени различни от официалните по света е вече факт в България. Ощетените са българските граждани!

От днес "Биткойн България" ЕООД купува биткойни срещу левове с надценка от поне 0,5% над борсовата. Необходими условия:

1. Трябва да сте регистриран член на този форум и да сте направили най-малко 5 дописки по съществуващи теми за да имате статут различен от този на "Начинаещ Биткойнер".
2. Заявката в свободен текст за продажба на биткойни срещу левове се прави само чрез лично съобщение до мен, като използвате системата за лични съобщения на форума.
3. Не работим с банки или фирми предлагащи сурогатни банкови услуги. Левовете ще получите в брой в офиса на "Биткойн България" ЕООД в Интерпред - СТЦ, София.
4. За нас левовете са стока, а биткойните са пари. Затова получавате левовете в лотове от по 2000 лева за физически лица и в лотове от по 5000 лева за юридически лица. Горната граница разрешена от закона е 10000 лева на ден. Затова ако продавате биткойни за по-голяма сума ще трябва да го направите в няколко поредни дни.

Печелете чрез валутния арбитраж! Купувайте биткойни на борси и от държави с действащи официални курсове и ги продавайте на завишените цени на пазара у нас!

Dr. Chaos

Браво. Хич не обичам да вадя, но ако ми се наложи ще дойда до изгрев.

AlximikA


AlximikA

Имам запитване дали могат да ме използват като приносител и фиктивен продавач! Как ще се процедира в тази ситуация ? Какви лични данни следва да бъдат оставени и на кого е възможно да бъдат предоставени при поискване ?

Биткойн.БГ

Цитат на: AlximikA - Юни 20, 2018, 07:52:39 PM
Имам запитване дали могат да ме използват като приносител и фиктивен продавач! Как ще се процедира в тази ситуация ? Какви лични данни следва да бъдат оставени и на кого е възможно да бъдат предоставени при поискване ?

Когато купуваме биткойни от наши клиенти няма как да знаеме дали клиентът продава биткойни от свое име и за своя сметка или продава биткойни от свое име и за чужда сметка. Предполагам това имаш предвид под фиктивен продавач? За нас е важно биткойните, които продаваш да не са фиктивни и да не са придобити по престъпен начин! Все едно отиваш на гише в банка или в обменно бюро и продаваш 1000 долара.

Единственият документ, който се попълва е разходен касов ордер с трите имена на продавача. Други лични данни, като адрес по местоживеене и лична карта, не се записват.

При получено искане от полиция и прокуратура, надлежно оформено по съответния законов ред, сме длъжни да съдействаме.

AlximikA

Имам в предвид заобикалянето на точка 1.
Цитат на: BitcoinBG - Юни 18, 2018, 05:35:58 PM
1. Трябва да сте регистриран член на този форум и да сте направили най-малко 5 дописки по съществуващи теми за да имате статут различен от този на "Начинаещ Биткойнер".
Мога ли да се превърна в посредник на тези които нямат желание и време да се ангажират с форума ?
Колко верификации ще се изчакват преди да се поличу хартията  ?

Биткойн.БГ

Цитат на: AlximikA - Юни 20, 2018, 08:52:48 PM
Имам в предвид заобикалянето на точка 1.Мога ли да се превърна в посредник на тези които нямат желание и време да се ангажират с форума ?
Колко верификации ще се изчакват преди да се поличу хартията  ?

Едва ли причината ще бъде нежелание за регистрация във форума или липса на време. По-скоро сумата на продаваните биткойни няма да достига 2000 лева, тъй като това е миниалната сума за сделка. Тогава може да бъдете посредник между продавачите на дребно и купувача на едро. Но затова трябва да имате споразумение с продавачите, а не с нас. Ние купуваме от вас вашите битткойни и с това за нас въпросът се изчерпва.

Получавате левовете след третото потвърждение на превода в биткойн мрежата. Това означава обикновено след около половин час. При разплащания през Светкавичната мрежа и чрез светкавичен портфейл получавате левовете веднага.

yppbusiness


Биткойн.БГ

Цитат на: yppbusiness - Юни 22, 2018, 03:11:01 PM
Прекрасно начинание!  :)

Добре дошли във форума, yppbusiness!

Начинанието ще става все по-прекрасно.

BitPrime

Влязох само за да поздравя и аз инициативата! Невероятна новина, чак не мога да повярвам, може ли да отскоча до офиса да ви стисна ръката за смелостта?

Биткойн.БГ

Цитат на: DragomirG - Юни 24, 2018, 05:25:56 PM
Влязох само за да поздравя и аз инициативата! Невероятна новина, чак не мога да повярвам, може ли да отскоча до офиса да ви стисна ръката за смелостта?

Може, разбира се. Само трябва да кажете, в какво точно виждате тази наша смелост?

Биткойн.БГ

Много хора смятат, че притежават биткойни. Истината излиза наяве едва, когато решат да ги продават!  :)

AlximikA

Цитат на: BitcoinBG - Юни 25, 2018, 08:25:55 PM
Много хора смятат, че притежават биткойни. Истината излиза наяве едва, когато решат да ги продават!  :)
В какъв контекст? Според мен реципрочно то твърдение е по-актуално?

volen.hristov

Условията за продажба на БТЦ при вас актуални ли са все още?

Биткойн.БГ

Цитат на: volen.hristov - Юни 27, 2018, 10:58:26 PM
Условията за продажба на БТЦ при вас актуални ли са все още?

Да, описани са в първата дописка откриваща темата. Ако имате по-общи въпроси,които могат да са от полза и за останалите читатели, задавайте ги тук в темата. Ако имате личен въпрос към мен или въпросът е личен за вас използвайте системата за лични съобщения на форума!