Обратнопропорционална зависимост в курса на Биткойн и Рипъл към ЮСТД.

Започната от AlximikA, Декември 28, 2017, 01:06:33 PM

« назад - напред »

AlximikA

Наблюдавам този "феномен" от няколко дни. Най-лесно тази зависимост се забелязва ако гледате двете графики в малък времеви диапазон и при пазар спокоен от спекуланти. Ботовете купуват Рипъл с биткойните, които продаваме за ЮСТД...


Успех и да почерпите ако това което съм видял ви помогне да умножите биткойните си!
БТЦ: 13VhQcHNyKeFJYHUQyb477HrEMfnzjPwnY

AlximikA

И още нещо:
Цената на Рипъла се покачва и към ЮСТД, всеки път когато Биткойн поскъпва към ЮСТД!

Биткойн.БГ

Цитат на: AlximikA - Декември 28, 2017, 01:13:48 PM
И още нещо:
Цената на Рипъла се покачва и към ЮСТД, всеки път когато Биткойн поскъпва към ЮСТД!

Може би имаш предвид не ЮСТД, а ЮСДТ? USDT е доларовият тетер. Нарича се така заради фиксираният курс 1:1 към долара.

От 3 величини в 2 урвнения като премахнеш третата, която е постоянна величина и в двете уравнения се получава, че когато курса на Биткойн пада спрямо долара цената на Рипъл се вдига. От което пък следва, че някой продава биткойни срещу рипъли, а след това ги купува обратно.

Няма как да се спечели от горното познание освен ако не знаеш предварително, кога някой ще продва биткойни срещу рипъли и кога след това ще купува биткойни срещу рипъли?

Биткойн е универсалната мярка в света на криповалутите. Стойността на останалите се измерва в биткойни!

AlximikA

Подхождаш като математик :)
Аз само казвам как са настроени ботовете в момента! Колко време ще са настроени така знае само федералният резерв :)
Цитат на: BitcoinBG - Декември 28, 2017, 03:34:20 PM
, а след това ги купува обратно.
С Тетер!

Тетера трябва да бъде изваден от уравнението за да спре тази манипулация!
Но, както знам, по време на война всичко е позволено.

Но нека поживеем и ще видим до кога ще бачкат ботовете.
Към днешна дата по средно аритметични цени:
Ripple (XRP)
$1,37 USD (5.66%)
0.00009581 BTC (16.82%)

п.п
Тетер Долър, Долър Тетер, все една и съща измишльотина според мен. Някаква псевдо отправна точка...

Биткойн е универсалната мярка в света на парите, ако питаш мен :)